PAZERNOŚĆ PARTYJNIAKÓW NIE ZNA GRANIC

Posted: 29 grudnia 2015 in Miasto

Niby tacy kościelni, porządni, a rządzi nimi nic innego jak pycha. Partyjniakom spod tzw. „Dobra.. W….o”. już  nie wystarczy sześć lukratywnych stanowisk w mieście, bo sięgają po kolejne.  Nasuwa się pytanie, co oni na tego burmistrza  mają?


fafafara„Daj głupcze palec, a rękę ci zeżremy”- taki kierunek działań raczej chyba mają partyjniacy pod przywództwem „Człowieka na Wózku”, inaczej zwanego w mieście „Faraonem”. Facet i jego ludzie nie dość ze mają lukratywne stanowiska w mieście jak; dwóch prezesów miejskich spółek, dyrektora, przewodniczącego rady miejskiej, szefa komisji, vice burmistrza i przeróżne stanowiska w ośrodkach dla osób niepełnosprawnych i wszelakie zlecenia dla „swoich„- sięgają po kolejne. Chcą stanowiska dyrektora miejskiego ośrodka pomocy społecznej i sekretarza miasta.– Ich apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie ma końca- zapewnia  nas  anonimowo człowiek z otoczenia „Faraona”I dodaje, ludzie się domyślają że promowany człowiek na miejsce w „mopsie”, to jakiś przyszywany faraonowy syn…

To „człowiek na wózku”, kontroluje medialny przekaz w mieście. Dba o olsztyńskiego przedsiębiorcę, który transmituje za ciężkie pieniądze podatników obrady sesji miasta i pazernoscwykonuje też na zlecenie burmistrza (widzieliście przetarg?) wielotysięczne inne zlecenia. Nawet pytaliśmy o to pana burmistrza w wysłanym do urzędu piśmie, ale nie raczył na nie w ogóle odpowiedzieć.

„Faraon”polubił  jak się go nosi na rękach, może wtedy wyciągać wolne ręce po co dosłownie chce. Miejmy nadzieję, że wyborcy za kilka lat to ocenią!

Tak na koniec zacytuję pewne przysłowie-

„Człowiek nie wie, kiedy umrze, a wódz – kiedy się wywróci”

cdn…

W kolejnym odcinku- jak to burmistrz chce przejąc i utrzymać prywatną szkolę w mieście. Nauczyciele będą w publicznych szkołach tracić pracę. A dlaczego? A bo w niej wcześniej pracował!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s