UWAGA: SZYKUJĄ „ZAMACH” NA DYREKTORA MOPS!

Posted: 27 grudnia 2015 in Donosy ostroda2012, Wydarzenia
Tagi:

Ludzie z układu wyciągają ręce po stanowiska

Nieformalna partia pod przywództwem ludzi mi.n. plebana z „kościoła na górce”, wyciągają ręce po kolejne stanowiska.-Już nie wystarczają im stanowiska mi.n.: „vice”, „skarbnika”, „prezesa spółki”, „kilku dyrektorów”,”przewodniczącego rady” i innych teraz sięgają po kolejne stanowisko Dyrektora MOPS-u (OK 10. TYS MIESIĘCZNIE POBORÓW)– informuje nas człowiek związany z otoczeniem burmistrza. Mimo że na stanowisko musi być ogłoszony konkurs, to kandydat już jest znany od roku, tyle że musiał uzupełnić wykształcenie. Teraz tylko gorączkowo szukają innego stanowiska dla pana „Kazika”- dodaje nasz informator.ksiadz2

Ten fakt wcale nie dziwi, bo pana „Kazia” chroni- mimo że ten obiema rękoma wspierał czerwonych- sam taki uszaty biskup pochodzący z Olsztyna- 30 grudnia jest głosowanie za budżetem miasta i burmistrz musi obsadzić na stanowisku dyrektora MOPS-u Mariusza B., człowieka wskazanego przez plebana. Kościelna nieformalna partia ciśnie burmistrza w tej sprawie codziennie, wysyłając do niego „człowieka na wózku”-kontynuuje nasz informator. Jeżeli nie dostaną stanowiska, głosowanie za budżetem nie przejdzie. Kasy też nie dostanie prywatna firma z Olsztyna specjalizująca się w transmisjach sesji i lansowaniu za grube dziesiątki tysięcy złotych burmistrza i jego ludzi-dodaje informator.

Kościelny klan, który rządzi układem „na mieście” wraz z dwoma przedsiębiorcami (piszą na FB o nich stasiu złomiarz i ecokadrowy), powoli przygotowuje się do kolejnych wyborów, do których już nie wystawi Czesia, a Tadzia, co w PKS-e pracował i obściskiwał się z byłym starostą na łamach Superexpresu podczas popijawy w jednym z zajazdów w mieście.

>>> Skandal na cały kraj. W Ostródzie urzędnicy wydali pijacki kalendarz

Reklamy
Komentarze
  1. Tokida bis pisze:

    Pewnie że nie tyka…, jak prąd elektryka! Ale pogadaj z Kazikiem to zobaczysz

  2. ewa pisze:

    Jacy kandydaci na burmistrza za 3 lata? Słyszałam już kilka nazwisk.

  3. ewa pisze:

    Jacy kandydaci na burmistrza za 3 lata? Słyszałam już o kilku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s