Upadające zakłady pracy, gigantyczne bezrobocie, ogólna bieda widoczna w mieście a tu nasz burmistrz zafundował na miejsce prezesa sędziego piłkarskiego. Nie dość, że podatnicy dotują spółkę to jeszcze jaśnie pan prezes limuzyną godną dygnitarzy wozi się do domu w Olsztynie. A każdego kto pana prezesa śmie krytykować pozywa przed sąd i śle na niego donosy ( panie prezesie mamy takowe i wydrukujemy je łącznie z stenogramami nagrań jak pan się odnosi do pracowników). Od jednego z kierowców, od którego “pewnego” (nie zdradzamy celowo, żeby nie dorobić papierów że był to np. wyjazd służbowy) otrzymaliśmy film jak to luksusowa limuzyna należąca do spółki miejskiej nadzorowanej przez burmistrza pędzi w kierunku Olsztyna i łamie przepisy ruchu drogowego. Tylko za popełnione wykroczenia kierowca otrzymałby 10 punktów karnych i 600 złotych mandatu. Panie Burmistrzu Najmowicz, kto kierował tym samochodem?

Kadry z filmu, droga nr 16 Ostróda-Olsztyn okolice miejscowości Stare jabłonki na wysokości stacji paliw Orlen. Cały film niebawem na łamach naszego serwisu

Peugeot należący do żeglugi przygotowuje się do wyprzedzania. Kierowca włączył lewi kierunkowskaz

Peugeot należący do żeglugi przygotowuje się do wyprzedzania. Kierowca włączył lewi kierunkowskaz

Kierowca peugeota żeglugi ostródzko-elbląskiej skończył manewr wyprzedzania na powierzchni wyłączonej z ruchu. Mandat za to wykroczenie 250-500 złotych i 6 punktów karnych.

Kierowca peugeota żeglugi ostródzko-elbląskiej skończył manewr wyprzedzania na powierzchni wyłączonej z ruchu. Mandat za to wykroczenie 250-500 złotych i 6 punktów karnych.

Służbowy peugeot pędzi w stronę Olsztyna. Za paliwo do tego samochodu płaci spółka miejska, na którą dotują podatnicy. Burmistrz umorzył kolejny raz podatek spółce, a radni tzw. „koalicji POwiatowej miłości” na jego wniosek przegłosowali wypłatę spółce 800 tysięcy złotych!

Służbowy peugeot pędzi w stronę Olsztyna. Za paliwo do tego samochodu płaci spółka miejska, którą dotują podatnicy. Burmistrz umorzył kolejny raz podatek spółce, a radni tzw. „koalicji POwiatowej miłości” na jego wniosek przegłosowali wypłatę spółce 800 tysięcy złotych!

Reklamy
Komentarze
 1. […] >>>Prezes cwaniak służbową limuzyną jeździ do domu w Olsztynie […]

 2. danka pisze:

  A moze by tak z tym nagraniem na komendę Policji ????? Tylko wtedy Ostrodzianie jeszcze placili by za mandaty kolesia naszego uczciwego burmistrza 😦

 3. obserwator pisze:

  Jarosław Sz. został ściagniety do przeprowadzenie kampanii wyborczej PIS-u i nauczenia ostródzkich ćwoków ogłady politycznej. Jak dobrze ich przeszkolił to widać, już nieźle potrafią zastraszać radnych i wprowadzają syf polityczny w jakim szostek sie babrał w olsztynie.A teraz szykują mu jeszcze większą kase, nachapie sie przekręcior

 4. pilnujmy naszych pieniedzy pisze:

  czy to prawda ze nasz szanowny poseł mial wspolne interesy z tym panem i dlatego nawet cesio mu nie podskocy ??? czy to prawda ze ktos potrzebuje kasy na wybory więc trzeba ją sobie gdzieś zabezpieczyć ? trzeba ostrodzianom na pewne sprawy otwierac oczy.

 5. gonic dziadostwo pisze:

  kur..a mać kiedy to sie skonczy. nawet na ostatniej sesji ktos z radnych znow mowił o tych wycieczkach za nasze pieniadze. czy Najmowicz jest slepy i głuchy ? może mi zafundują bilet miesieczny bo tez dojezdzam do pracy ?

 6. burmistrz pisze:

  Prezio codziennie ma wyjazdy służbowe.
  Nie stać biedaka na paliwo do własnego Koelos-a, trzeba podwyższyć pensyjkę prezesowi.

 7. czytelnik pisze:

  Dostał 800 tys. to można dalej szaleć !!!! Na ostródzkich portalach toczą się dyskusje o oszczędzaniu a tu koleś burmistrzów dalej rozwozi dups…o słuzbowym samochodem. Panie Najmowicz kto kim rzadzi bo pana naiwne tlumaczenia są nic nie warte. Dlaczego Ostródziaki maja płacić za luksusy tego typa ??? P. redaktorze czy ten film nie może byc dowodem na Policji ze kierowca łamie przepisy drogowe ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s