Ogłoszenie o zatruciu

Ogłoszenie o zatruciu

 

„Zabijający” mieszkańców ulicy osiedla przy ulicy Piastowskiej nieznośny smród, zalane ulice przy byle ulewie, zapadające się studzienki, a teraz to zatruty bakteriami wodociąg. Informacje o tym fakcie pojawiły się kilka dni po wykryciu zatrucia!

 Burmistrzu może watro zmienić prezesa? 

Prezes PWiK w Ostródzie Sławomir Andrysiak do pracy jeździ służbową limuzyną. Do pracy wyjeżdżał przed godziną 09

Prezes PWiK w Ostródzie Sławomir Andrysiak do pracy jeździ służbową limuzyną. Do pracy wyjeżdżał przed godziną 09

 Dla tych co nie wiedzą, ale za przedsiębiorstwo wodociągów i kanalizacji, miejskiej spółki w Ostródzie od lat odpowiada prezes Sławomir Andrysiak. Pan prezes państwowej spółki należącej do mieszkańców miasta, jeżdżący do pracy kupioną i opłacaną przez spółkę luksusową limuzyną, który według złożonego oświadczenia majątkowego  w ubiegłym roku kiedy rządził jeszcze Olgierd D., zarobił ponad 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH! I Ten sowicie opłacany prezes chyba zapomniał odpowiednio powiadomić w czasie i z odpowiednim skutkiem mieszkańców Ostródy o tym, że jego wodociągi są zakażone bakteriami z grupy coli

(kałowe-przyp.), mimo że o zakażeniu było wiadomo w wodociągach od ubiegłego tygodnia! Zrobił to Dopiero w poniedziałek 23 września po godz 11 w ukrytej zakładce na stronie pwik i to nie dedykowane do mieszkańców Ostródy, a do niszowego radia mazury (takie jeszcze istnieje). 

Jak się okazało, pracownicy wodociągów prawdopodobnie nie powiadomili nawet o sprawie największego odbiorcę wody- spółdzielnię mieszkaniową. W trosce o dobro swoich mieszkańców spółdzielni, zaniepokojeni dopiero pracownicy SM Jedność w poniedziałek 23 września przed południem rozwieszali na drzwiach spółdzielczych bloków wydrukowany komunikat ze strony wodociągów, który był adresowany do radia mazury z datą piątkową (20 września), bo taki znaleźli na stronie PWiK z pieczątką prezesa Andrysiaka.

Mało tego, sanepid o sprawie dowiedział się też w poniedziałek- Dostaliśmy informację w poniedziałek, jeżeli zostało wykryte skażenie, wodociągi zgodnie z prawem mieszkańców powinni powiadomić o tym natychmiast- dowiedzieliśmy się w ostródzkim sanepidzie.

Szpital nic nie wiedział!

Prezes Andrysiak spółką kieruje od lat.

Prezes Andrysiak spółką kieruje od lat.

O zakażeniu wody nie został oficjalnie jak udało nam się ustalić szpital, gdzie przebywają ciężko chorzy pacjenci głownie na oddziale zakaźnym. Dzwoniąc do szpitala (nagranie jest z tego jak i z innych rozmów w tej bulwersującej sprawie)we wtorek dowiedzieliśmy się, że o skażeniu informacja do szpitala dostała się pocztą pantoflową. Panie prezesie a to już prawdziwy skandal, który powinien skutkować dymisją!

Prawdziwy mężczyzna sam oddałby się do dyspozycji szefa za taką kompromitującą wpadkę!

-Zastanawiam się czy o sprawie nie zawiadomić prokuratury z powodu zaniechania ze strony wodociągów- mówi nam napotkany mieszkaniec ulicy 21- stycznia.

Pracownicy pospiesznie wieszali ogłoszenia z pieczątka prezesa adresowane do prowincjalnego Radia Mazury

Pracownicy pospiesznie wieszali ogłoszenia z pieczątka prezesa adresowane do prowincjalnego Radia Mazury/kał/

Ogłoszenie o zatruciu

Ogłoszenie o zatruciu

Przeczytaj też:

-Prezes zarobił więcej niż Tusk http://wp.me/p2hr4H-Nl

-Zobacz oświadczenie majątkowe prezesa Andrysiaka https://ostroda2012.files.wordpress.com/2013/07/andrysiak-2012-3.pdf

 –Podatnicy płacą za prezesa wodociągów https://ostroda2012.wordpress.com/2012/09/18/rozpasanie-wladzy-ciag-dalszy/

 

Reklamy
Komentarze
  1. […] Prezes Andrysiak igra zdrowiem Ostródzian? https://ostroda2012.wordpress.com/2013/09/23/czy-prezes-wodociagow-igra-zdrowiem-ostrodzian/ […]

  2. Edna pisze:

    Gdyby nie to, ze tak dużo jest bloków spółdzielczych,i że czasami czytam ogłoszenia jak idę do siostry,to oczywiście nic bym o skażeniu nie wiedziała.Ciekawe,ile osób w mieście słucha radia mazury,które bardzo rzadko fatyguje się informować o lokalnych sprawach,albo siedzi wiecznie w internecie na lokalnych stronach.Gdzie są i za co biorą kasę inni administratorzy-a oprócz Mabaku są przecież jeszcze inni,o czym wszyscy wiemy!Zwykłe chamstwo!Ciekawe ile osób starszych i dzieci się pochorowało.Bardzo proszę admina to sprawdzić potem,bo tylko na tę stronę można liczyć,że człowiek się czegoś dowie.

  3. gość pisze:

    Gr…ka za duże zarobki i limuzynę powieźli a An….ka zostawili ? Dziwne, bardzo dziwne. I widac, że też ma zamiłowanie do limuzyn jak ten z Żeglugi Sz….ek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s