Panie wójcie z Samborowa, zaczynamy odświeżanie pańskiej pamięci!

Posted: 9 września 2013 in Donosy ostroda2012, Wójt Gminy Ostróda
Tagi: , , , , , , ,

Wiemy, panie wójcie Bogdanie, że z pamięcią z wiekiem jest o wiele trudniej, szczególnie po 50-tce. Do tego ten okres „wsiowych” pełnych samogonów dożynek, dlatego pragniemy wspomóc  pana pamięcią, a raczej internetowym archiwum, na temat jednego z kandydatów ( złośliwi głoszą, że pewnik) na stołek sekretarza gminy. Na początek pierwszy news, a zapewniamy że będzie ich dużo:

FAKT: 
Pijany samorządowiec

Ostróda. Samorządowcy lubią się bawić i za kołnierz nie wylewają. W Ostródzie policjanci zatrzymali pijanego w sztok sekretarza miasta Cezarego W. (44 l), który zasnął na środku ulicy. Może za to zapłacić więcej niż za hotel – policja wystapiła bowiem do sądu o ukaranie pijanego śpiocha grzywną.

KOMUNIKAT PRASOWY KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI

Interwencja zakończona wnioskiem do sądu

Kara ograniczenia wolności albo grzywny grozi 44-letniemu mieszkańcowi Ostródy. Pijany mężczyzna leżał na chodniku w parku. Kiedy funkcjonariusze podeszli do niego i zapytali o dane osobowe 44-latek był wulgarny i postanowił, że nie powie jak się nazywa. Teraz Cezary W. za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Ostródzcy policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli leżącego na chodniku pijanego mężczyzną. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. 44-latek był arogancji w stosunku do funkcjonariuszy, używał słów wulgarnych i nie chciał podać swoich danych osobowych. Po kilku minutach policjanci ustalili jak nazywa się sprawca interwencji. Teraz 44-letni mieszkaniec Ostródy za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Cezaremu W. za odmowę podania swoich danych osobowych oraz używanie w miejscu publicznych słów
nieprzyzwoitych według kodeksu wykroczeń grozi kara ograniczenia wolności albo grzywna. 

źródło- naszaostroda.pl, policja.pl

NOWE dodane 15.09.2013

SUPER EXPRES
1996-06-10
Radny popijał w sąsiedztwie MARIUSZ KORZUS, OLSZTYN Super Express Gazeta Krajowe

Radny popijał w sąsiedztwie

Radnemu Cezaremu W. (SLD) z Ostródy  przeszkadzało to, że ksiądz podczas polowej mszy pije wino. Doniósł więc na niego do straży miejskiej. Teraz straż miejska złapała radnego, jak raczył się piwkiem przed sklepem. Sprawa trafiła do kolegium. Radnego Cezarego W. znają w Ostródzie. W ubiegłym roku o jego donosie do ostródzkiej straży miejskiej mówiło się w całej Polsce. Radny uważał, że ksiądz wymawiając słowa Jedzcie i pijcie z niego wszyscy w czasie odprawiania polowej mszy łamie zakaz picia alkoholu w miejscu publicznym i namawia do tego innych. Sprawa donosu trafiła do sądu. Tylko to nie ksiądz został oskarżony, ale radny Cezary W. o bluźnierstwo. Radny Cezary W. będzie tłumaczył się nie tylko przed sądem, ale także przed Kolegium do Spraw Wykroczeń.Wniosek o ukaranie go skierowała do kolegium ostródzka straż miejska. Radny poszedł 25 maja z kolegą na piwo. Raczył się tym napojem w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu. Łamał więc uchwałę o zakazie picia alkoholu w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu. Rzucał jeszcze na chodnik kapsle i niedopałki papierosów. Przechodzący obok strażnik miejski wylegitymował radnego i skierował przeciw niemu sprawę do kolegium. 

MARIUSZ KORZUS-SE.pl

Przepraszamy, czy w Sojuszu biją?

Męskie rozwiązanie w ostródzkim sztabie SLD

gazeta wyborcza 2001 rok

Nowy poseł SLD, starosta ostródzki Jan Antochowski, uderzył w twarz powiatowego sekretarza SLD, bo ten nie wierzył w jego socjaldemokratyczne poglądy- pisała w 2001 roku gazeta Wyborcza – Czarek W. dostał w mordę na spotkaniu w biurze SLD podczas oglądania wyborczych relacji w telewizji – relacjonuje nam jeden ze świadków zdarzenia. – Zarzucił Antochowskiemu, że zmienia poglądy „jak chorągiewka na wietrze”. Powątpiewał też w jego socjaldemokratyczne poglądy. Zaraz po tym nastąpił cios w szczękę. W biurze …

Kto był tym tajemniczym świadekiem gazety?, podpowiem jest on z Lubajn, takiej wsi kolo Zwierzowa!
2005 r.-ostrodaonline.pl
Jak podało Radio Mazury dziś w godzinach przedpołudniowych do Urzędu Miasta w Ostródzie został wysłany patrol policji. Miał on sprawdzić doniesienie o pijanym urzędniku. Badanie wykazało, że Cezary W. naczelnik jednego z wydziałów Urzędu Miasta ma w wydychanym powietrzu ponad 1,3 promila alkoholu. Policjanci skierują do sądu grodzkiego wniosek o ukaranie Cezarego W.
Policja.pl, kwpolsztyn.pl

9 listopad 2005

Naczelnik wydziału Urzędu Miasta w Ostródzie pracował pod wpływem alkoholu.
Dzisiaj około godziny 10.00 oficer dyżurny policji w Ostródzie został powiadomiony, że naczelnik jednego z wydziałów Urzędu Miasta w Ostródzie pełni obowiązki służbowe będąc pod wpływem alkoholu. Na miejsce został wysłany patrol policji, który zbadał trzeźwość urzędnika. Okazało się, że 40- letni Cezary W. ma ponad 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Dziś mężczyzna zakończył swoją pracę. Za podjęcie przez Cezarego W. czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości policjanci skierują do  sądu grodzkiego wniosek o jego ukaranie. Grozi mu za to kara aresztu albo grzywny.

Jeszcze, jeszcze pisać panie wójcie??????

Zachęcamy do komentowania, do wysyłania meilem ostrodastory@wp.pl newsów o wyczynach pana Czarka i jego nieposzlakowanej panie Wójcie opinii!

Reklamy
Komentarze
  1. […] >>> To on został gminnym sekretarzem […]

  2. […] >>> To on został gminnym sekretarzem […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s