Burmistrz Najmowicz zostawił na stanowisku dosadnie krytykowanego prezesaimg_2382q

Burmistrz Najmowicz nie posłuchał krytyki ze strony radnych, mieszkańców, mediów i niektórych pracowników żeglugi w sprawie zmiany prezesa. Zamiast na ostatnim walnym zgromadzeniu wspólników odwołać kontrowersyjnego prezesa, zostawił go na stanowisku.
W internecie została przeprowadzona sonda na temat pracy Jarosława Szostka, byłego sędziego piłkarskiego, a obecnie prezesa Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej. Wyniki dosłownie miażdżą. Ponad 95 procent respondentów na pytanie- Czy Prezes Żeglugi Jarosław Szostek powinien zostać odwołany przez Burmistrza Najmowicza?, odpowiedziało Tak. Mimo szeroko płynącej krytyki zewsząd burmistrz  Czesław Najmowicz, postanowił zostawić na stanowisku prezesa.

Wyniki internetowego badania- Czy Prezes Żeglugi Jarosław Szostek powinien zostać odwołany przez Burmistrza Najmowicza?

Wyniki internetowego badania- Czy Prezes Żeglugi Jarosław Szostek powinien zostać odwołany przez Burmistrza Najmowicza?wyniki na dzień 04.07.2013r.

Prezes się ustawił!

Źródlo: Super Express, http://jarsz.wordpress.com/ 

Jarosław Szostek (49 l.), jak czytamy na blogu http://jarsz.wordpress.com/ wynajął mieszkanie za 227 złotych i 93 grosze

Za ile można wynająć piękne 100-metrowe mieszkanie w apartamentowcu w Olsztynie?
Za… 227 złotych i 93 grosze miesięcznie. Niestety, takie mieszkania są tylko dla wybranych. Trzeba być politykiem, wiceprezesem państwowej spółki, która dysponuje mieszkaniami, i mieć siostrę, z którą podpisze się fikcyjną umowę najmu. A radny PO Jarosław Szostek (49 l.) ma wszystko i nie ma wyrzutów sumienia.

– To skandal. Wynajmuję z koleżankami mieszkanie za 1350 zł i musimy oszczędzać na wszystkim, żeby było nas na nie stać – żali się nam studentka z Olsztyna, Kamila Breska (24 l.). – Szostek pod koniec rządów AWS został wiceprezesem Przedsiębiorstwa Usług Hotelarskich i Mieszkaniowych. To państwowa, bogata
spółka. Zajmowała się m.in. budowaniem mieszkań dla profesorów, którzy mieli wykładać na nowo powstającym uniwersytecie. Dlatego gdy spółka wynajmowała profesorowi mieszkanie, ceny były śmiesznie niskie.

Tylko że Elżbieta S., najemczyni mieszkania, które zajmuje Jarosław Szostek, to nie żaden naukowiec, ale rodzona siostra. W 2001 roku podpisał z nią jako wiceprezes spółki umowę najmu na mieszkanie i …sam w nim się osiedlił.

To wszystko prawda z tym mieszkaniem– mówi nam Paweł Rechinbach, obecny prezes spółki. – Ale podnieśliśmy czynsz do 455 zł i 88 gr. Nie możemy więcej, bo zaraz profesorowie by zaczęli krzyczeć, że nie tak się umawiali – dodaje. Sam radny zapewnia, że wynajmuje mieszkanie zgodnie z prawem.

MK-Se.pl, http://jarsz.wordpress.com/

Foto: Nasz-Głos.com

Ogólny bałagan, żucie słomek i „fejsowanie”- właśnie tak wyglądała w obiektywie promocja Żeglugi na Mistrzostwach Świata w Starych Jabłonkach

Ogólny widoczny bałagan, żucie słomek i „fejsowanie”- właśnie tak wyglądała w obiektywie promocja Żeglugi na Mistrzostwach Świata w Starych Jabłonkach. Na zdjęciu córka jednego z dyrektorów emerytowanego majora zatrudnionego w miejskiej spółce! To prawie rodzinna firma, bo siostra pani Agnieszki Lena, też pracuje w Żegludze!

 

więcej niebawem proszę śledzić nasz blog

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s