Burmistrzu zrób wreszcie porządek z tym prezesem!

Posted: 24 czerwca 2013 in Bez kategorii, Żegluga Ostródzko-Elbląska

Limuzyna na zawołanie prezesa i to w Olsztynie! Gdzie była limuzyna, kiedy prezes był na wolnym? My wiemy, pan burmistrz NIE!

 

Zostać prezesem to bajońskie życie, szczególnie w Ostródzie!

Jarosław Szostek rozwozi się państwową limuzyną w Olsztynie

Jarosław Szostek rozwozi się państwową limuzyną w Olsztynie

Likwidują linie autobusowe dojeżdżającym do pracy mieszkańcom, obniżają pensje szeregowym pracownikom, podnoszą ceny, podatki… a sami nie mogą obejść się bez przywilejów władzy. Prezesi dwóch ostródzkich spółek rozwożą się jak tylko mogą luksusowymi brykami. Ba, nawet traktują je jak swoje prywatne. W rankingu prezesów krezusów przoduje Jarosław Szostek, były sędzia piłkarski i były już członek Platformy Obywatelskiej. Szostek został wyznaczony przez nowe władze Ostródy na prezesa miejskiej spółki Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej.

Wygodnie panu prezesowi wozić się w luksusowej limuzynie, na którą lożą podatnicy!

Wygodnie panu prezesowi wozić się w luksusowej limuzynie, na którą lożą podatnicy?!

Zakup limuzyn dla prezesów miejskich spółek kosztował podatników około 240 tysięcy złotych. Luksusowe Peugeoty trafiły kolejno do prezesów Miejskich Wodociągów i Kanalizacji oraz do Żeglugi. Wielokrotnie na ostródzkich forach internetowych poruszane były kwestie wykorzystywania tych samochodów do celów prywatnych. Prezes „wodociągów został nawet przyłapany pod swoim domem jak z limuzyny wykłada zakupy. Postanowiliśmy, po roku od referendum, sprawdzić czy coś się zmieniło. Okazało się, że nie dość, że sytuacja nie uległa poprawie, to wyszła jeszcze większa hipokryzja. Nowy prezes Żeglugi Jarosław Szostek jeździ limuzyną do swojego apartamentu w Olsztynie. Tylko jeden taki wyjazd może kosztować podatników wraz z kosztami amortyzacji, ubezpieczeń i innych wydatków średnio blisko 100 złotych dziennie i to pod warunkiem, że szanowny pan prezes jedzie jedynie spod żeglugi w Ostródzie pod swój dom w Olsztynie. Wiemy, że tak nie jest, bo w ubiegłym tygodniu przyłapaliśmy pana prezesa w służbowej limuzynie w centrum Olsztyna. Co tam robił, nie udało nam się ustalić. Na dowód przedstawiamy zdjęcia wykonane w rożnych okresach czasu, z których wynika, że nasz „ostródzki prezio krezus” upodobał sobie luksus z pieniędzy podatników i służbowa limuzynę, którą traktuje jak swoją własną.

Jarosław Szostek wsiada do limuzyny zaparkowanej na parkingu swojej rezydencji w Olsztynie

Jarosław Szostek wsiada do limuzyny zaparkowanej na parkingu swojej rezydencji w Olsztynie

Jednym z punktów inicjacyjnym referendum było ukazanie patologii władzy i jej wykorzystywania– mówi człowiek związany z nieistniejąca już grupą referendalną – Nie zmieniło się nic oprócz nazwiska prezesa, który robi to, co krytykowany przez nas jego poprzednik. Do wyborów zostało rok i kilka miesięcy, mam nadzieję, że wyborcy sobie przypomną, bo pamiętają obietnice i burmistrzem zostanie nowa twarz. My mamy już swojego kandydata – kończy enigmatycznie.

Wybór prezesa Szostka chyba nie był najlepszym wyborem. W internecie aż wrze o jego osobie. W olsztyńskim środowisku nawet funkcjonują obraźliwe jego „ksywki”. Pana prezesa krytykowała nie raz ogólnopolska prasa w kontekście kilku afer. Do sprawy wrócimy i zapraszamy do oglądania zdjęć. Z naszej redakcyjnej strony, wręczamy panu prezesowi sędziowską czerwoną kartkę. I pan prezes powinien wiedzieć jako były sędzia piłkarski, co ona oznacza. Żółta, panie prezesie, już była przy okazji chaosu z rozkładem jazdy, sytuacją w spółce i innymi spawami. Teraz przyszedł czas na czerwoną! 

Prezes zaopatrzeniowiec? Po co w żegludze poduszki, czy pan prezes zarządzi sjestę?

Prezes zaopatrzeniowiec? Po co w żegludze poduszki, czy pan prezes zarządzi sjestę?

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla przypomnienia kilka zdjęć

IMG_2337 IMG_2365 img_2382q IMG_2408 IMG_2426 IMG_2630 jarsz IMG_2704=

Reklamy
Komentarze
  1. […] >>> Tata, emerytowany wojskowy  i córeczka noszą torby prezesa żeglugi […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s