Wójcie, co zrobiłeś w sprawie śmieci?!

Posted: 21 marca 2013 in Wójt Gminy Ostróda
Tagi: , , , , , , ,

Foto: gminaostróda.pl

Już chyba nawet sam wójt Bogusław Fijas, nie wierzy że uda mu się wywiązać z obietnicy wywiezienia śmieci z nielegalnego wysypiskach w Morlinach. Śmieci jak zalegały, tak nadal zalegają, a mieszkańcy pobliskiej wsi borykają się ze szczurami, fetorem i karaluchami.

Bogusław Fijas jak dumnie z wypiętą piersią w mediach nawet tych ogólnopolskich ogłaszał jak to rozbroił bombę ekologiczną. W przesłanym komunikacie nawet dokładnie wskazał datę wywózki ostatniej partii śmieci i rekultywację terenu. Pijar pana wójta tak

podziałał, że nawet pofatygowała się nawet do niego ekipa TVN24 z Torunia.
Dla przypomnienia pozwolimy sobie przytoczyć taki komunikat wydrukowany w jednej z gazet 20 listopada 2012 roku – Wywozem śmieci zajmie się Zakład Usług Komunalnych ” Uskom ” w Mławie. Firma zobowiązała się, że od 1 grudnia do końca marca 2013 roku usunie wszystkie odpady z sortowni w Morlinach. Trafią one do zakładu odzysku odpadów komunalnych w Różankach koło Susza…
– Panie to zrobiono pod publiczkę, powywozili trochę zrobili zdjęcia, a śmieci nadal tu są. Co wójt myśli, ze ma bandę idiotów przed sobą- grzmi mieszkanka Morlin, która pragnie zachować swoją anonimowość. Boję się ujawniać nazwiska, bo rodzina pracuje w szkole. Prędzej mieszkańcy taczkami w czynie społecznym wywieźliby te śmieci do Rudna, niż wójt tirami do Susza, ale pewnie jak zwykle chodzi o pieniądze – mówi  kobieta.
Faktycznie, mieszkańcy Morlin mają prawo się obawiać. Przez kilka miesięcy dziennikarze Naszego-Głosu monitorowali postęp prac wywozowych. Na wykonanych zdjęciach dokładnie widać, że proces wywozu odpadów nie idzie jak obiecywał wójt Fijas. Została wywieziona jedynie część śmieci, którą widać z ulicy.
To pokazuje, że zrobiono pod publiczkę ten show z wywózką śmieci z Morlin – denerwuje się mieszkaniec wsi. W takim tempie śmieci znikną za kilka lat, albo wcale. Chcieliśmy zebrać podpisy pod petycją do wójta w tej sprawie i zawiadomić media ale zostało nam pogrożono paluszkiem – kończy mężczyzna.
Czekamy na komentarz Pana Wójta w tej bulwersującej sprawie.

Więcej w tygodniku Nasz Głos.

Dla niedowiarków i pana wójta z jego pełniącym obowiązki sekretarza, prezentujemy zdjęcia autorstwa Naszego Głosu, bo chyba obaj panowie nie widzieli stanu śmieci jaki znajduje się w Morlinach.

Przeczytaj też klikając w poniższy link o gminnym Panu PEŁNIĄCYM OBOWIĄZKI SEKRETARZA:
-http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR2/C0208/18-RIO88006-msza.HTM

oświadczenie majątkowe pana czarka

Cezary_Wawrzynski_2012

Reklamy
Komentarze
  1. morliniak pisze:

    Trzeba rozliczyć ludzi co podpisywali pozwolenia dla puku. Jaki problem zgłosić sprawę do prokuratury i zarządzić postępowanie w sprawie. Wyjaśni się kto co itd.

  2. Anonim pisze:

    Boguś kłamczuszek? Zobaczymy na najbliżej sesji! Ale możesz zawsze liczyć na znanego żeglarza _ czarnego byłego komandora i melomana. Pozdrawiam Ciebie Wójcie z samborowa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s