Od Supermana do Batmana

Posted: 10 października 2012 in Bez kategorii, Miasto, Znalezione w sieci
Tagi: , , ,

znalezione w sieci

Od Supermana do Batmana

Jednym z najbardziej znanych bohaterów komiksów i filmów jest postać Supermana – człowieka obdarzonego nadprzyrodzoną siłą i umiejetnościami. To prawdziwy super bohater, który nie lęka się niczego i zawsze walczy w obronie ludzi o dobro. Myślicie, że Superman nie istnieje? Mylicie się. Nieopodal Ostródy w skądinąd pięknej wiosce Lubajny zamieszkał człowiek, który jako żywo jest Mega Super Bohaterem. Nasz super bohater to….? Oczywiście jest to Superman na miarę naszych potrzeb i aspiracji. Nie lęka się nikogo, wszystkim mieszkańcom Ostródy, do których grona aspiruje „od zawsze” rad by przychylić nieba. Ostródzki Superman kocha sławę. Najlepiej czuje się więc na arenie. Może być nią wielki stadion, jaki zrodził się w snach o potędze, która przyćmi wszystko co Ostróda od XIII wieku widziała. Ostatnio ulubionym obiektem Supermana jest ostródzka Arena. W tym to właśnie obiekcie ma dokonać się ostateczny triumf koncepcji uczynienia ostródzian plemieniem zasobnym i szczęśliwym. Nic dziwnego, że na czele ludzi szczęśliwych stanąć powinien Superman obejmując dożywotnio funkcję burmistrza 1000-lecia. Co prawda mieszkańcy nie poznali się na niedawnym wcieleniu Supermana odwołując go…. Zarzucali mu, że mało słucha głosu prostego ludu, ale przecież geniusz najlepiej wie, czego nam trzeba do szczęścia. Dlatego szybko uległ transformacji w Batmana. Ten jak wiadomo ma długie uszy dopasowane do słuchania wyborców. Poniżej możecie podziwiać co bardziej efektowne ujęcia ostródzkiego Supermana.

Reklamy
Komentarze
 1. Wojtuś pisze:

  Co tak cicho o „Batmanie” ? Wiem, że nie ma szans, niemniej jest w czołówce… Szkoda mi „organisty”, bo uwierzył w swoją „dziejową misję”, a tu… trzeba wrócić do poligrafii.

 2. och ach @ pisze:

  Po oświadczeniu ,poczułam powiew bryzy z oceanarium , to takie większe akwarium.
  Niby prawda to oświadczenie, ale kumulacja , najlepsza jest w LOTTO.
  program , społeczna działalność , wolne, prywatne poglądy,, nieszczęście ,grochówka,wszystko razem??? to jakoś tak , teatralnie – aktorsko.
  No, ale aktorzy grają różne role , mniej wdzięczne, wdzięczne, bez wdzięku , różnie bywa, a widz ogląda.
  Konkurs jakiś ma być niebawem, na najlepszą grupę teatralną, aktorów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s