Szok: Starosta Włodzimierz B. usłyszy zarzuty!?

Posted: 22 sierpnia 2012 in Wszystko o Włodzimierz Brodiuk, Znalezione w sieci
Tagi: , , ,

 

Policjanci z Elbląga prowadzą dochodzenie w sprawie wykroczeń drogowych, których miał dopuścić się 58-letni Włodzimierz B. z Ostródy na przełomie czerwca i lipca. Pan Włodzimierz nie prowadził prywatnego wozu, a służbową skodę SuperB. 

– Taka sprawa jest prowadzona w naszej komendzie miejskiej- potwierdza asp. Krzysztof Nowacki rzecznik prasowy KMP w Elblągu. Przedstawione zarzutów, może to nastąpić już na początku września-dodaje Nowacki.

Ostróda: służbowa skoda zaparkowana na przystanku autobusowym. Kierowca próbuje staranować pojazd jadący z tyłu?

Ostróda: służbowa skoda zaparkowana na przystanku autobusowym. Kierowca próbuje staranować pojazd jadący z tyłu?

Ostróda: służbowa skoda zaparkowana pod domem starosty ostródzkiego, blokująca przejście chodnikiem i stojąca przy skrzyżowaniu

Ostróda: służbowa skoda zaparkowana pod domem starosty ostródzkiego, blokująca przejście chodnikiem i stojąca przy skrzyżowaniu

Ostróda: służbowa skoda starostwa ostródzkiego blokująca skrzyżowanie,  Kierowca Włodzimierz B., zatrzymał się w miejscu niedozwolonym przy znalu P4?

Ostróda: służbowa skoda starostwa ostródzkiego blokująca skrzyżowanie, Kierowca Włodzimierz B., zatrzymał się w miejscu niedozwolonym przy znaku P4?

Dotarliśmy do akt sprawy dotyczących pana „B”. Kierowca skody miał;
stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym przez wielokrotne nagłe hamowanie przed jadącym z tyłu pojazdem, zatrzymywać się na skrzyżowaniu, blokować chodnik, zasłaniać znak poziomy, parkować w zatoce autobusowej, rozmawiać przez telefon komórkowy podczas jazdy bez zestawu głośnomówiącego. „B”, też miał próbować doprowadzać do korozji drogowej przez nagłe przyspieszanie i hamowanie. Całe to zajście zostało zarejestrowane i w sprawie na policji zaznają świadkowie. Czy panu staroście przystoi zachowywać jak małolatowi? Komu Pan chce zaimponować,bo chyba nie wyborcom!

Reklamy
Komentarze
  1. Karol pisze:

    Kiedy ten pan zniknie???????????????Przeciez to jakaś paranoja jest!

  2. stok pisze:

    Dzisiaj się klepał po plecach z Panem Grzegorzem Lato…….. wił się przy nim, jak przydupas……, a Grześka L. wygwizdali na stadionie :):)

  3. Maria pisze:

    WRESZCIE!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s