„Rozmaite” książki burmistrza

 

Jak można sobie kupić przychylność prasy, ot własnie tak….

Z akt sprawy

Wydawnictwo, do którego należy pewien miesięcznik, miało wystawić fakturę za zakup książek za kwotę ponad 13 tysięcy złotych. Zlecenie zakupu zostało wystawione przez burmistrza Ostródy w dniu 16 kwietnia 2012 roku. Zamówienie zestawiło się zaraz po złożeniu u komisarza wyborczego w Elblągu wniosku o rozpisaniu referendum w sprawie odwołania burmistrza Olgierda D. W opisie zlecenia podpisanego przez burmistrza nie zostało określone w jakim celu zakupiono te książki. Do tej pory nie wiadomo kto ksiażki odebrał i co się z nimi w ogóle stało….

—————————————————————————————————————————————————-

Dostała gazeta, radio nie było gorsze

Fundacja…… do której należy pewne radio (dla podpowiedzi powiem, że w mieście jest  jedno) miało w połowie maja tego roku wystawić fakturę za zakup książek, dla urzędu miasta. Kontrolerzy działajacy w ostródzkim magistracie do dziś nie znaleźli protokołu odbioru dostawy zamówionych książek. W zleceniu podobnie jak w innych przypadkach nie określono celu zakupu książek i kto je odebrał oraz co się z nimi stało.

Pamiętamy przed referendum spoty w radio jak odwołany burmistrz niemal płaczącym głosem przekonywał, żeby go nie odwoływać.

Spoty w ciągu dnia emitowane były jak się wydaje praktycznie na okrągło. Emisja jednego to według cennika radiowego około 50 złotych netto. Pamiętamy też sławetną sondę uliczną organizowana przez w/w radio, gdzie nasz lokalny lubajniany celebryta ”w cuglach referendum wygrywał.

Kogo na takie książki stać?! Chyba tylko Nas Ostródzian!

—————————————————————————————————————————————————-

Zmiany w umowach podpisane, kilka dni przed referendum 

Prezes jednej z miejskich spółek kilka dni przed referendum dostał sowitą podwyżkę pensji i  gwarancję zatrudniania na lata.  Panu prezesowi teraz co miesiąc wpływa na konto 19 tysięcy złotych. W przypadku jego zwolnienia miasto Ostróda według umowy będzie musiało mu wypłacić blisko kilkaset tysięcy złotych odprawy. W prowadzonym przedsiębiorstwie na 10 pracowników, przypada średnio jeden kierownik lub dyrektor!

Zgadnijcie Państwo kto to taki?

—————————————————————————————————————————————————-

Dotarliśmy też do rachunków za zlecenia w ogóle nigdy nie wykonanych. Bryluje w zestawieniach jedna z firm z branży disco polo….

 

Więcej rewelacji w najbliższym czasie, a będzie co poczytać, bowiem ponoć ktoś już usłyszał zarzuty od prokuratora…

(olek)

Przeczytaj koniecznie:

KONONONOWICZ z Ostródy https://ostroda2012.wordpress.com/2012/03/13/kononowicz-z-ostrody-wlodzimierz-brodziuk/

Urzędnicy z Ostródy utopili miliony złotych, czy za to odpowiedza? http://uwaga.tvn.pl/59071,news,,radny_ostrody_to_najwieksza_wpadka_wladz,reportaz.html

Reklamy
Komentarze
 1. Eden Edynburski pisze:

  A.M.na festiwalu ognia zachowywała się skandaliczne.Stał z jakimś towarzystwem, popijał piwko i po chamsku wrzeszczał, bo przedstawienie się opóźniało. W dodatku te jego komentarze…żenada.

 2. momo pisze:

  Każdy ma prawo do refleksji…

 3. zawsze zadowolony pisze:

  czyli pod przykrywka „ksiazek” zaplacil za swoje wystepy w radiu i za cala kampanie przeciwreferendalna, tak ?

 4. Rafci pisze:

  O ku…. Kwiatków jest w tym Pierdziszewie bardzo dużo. Gazeta o której piszecie to sprzedajny szmatlawiec powiązany z ostrodzkim Kononowiczem ze Starostwa. Ja chciałbym żebyście skontrolowali Biuro Promocji Miasta z tym wlochatym celebrytom. Tam to dopiero lody kręcili i póki co kręcą. Przykładem takich lodów to koncerty które sie nie odbyły a pieniążki poszły, to pseudoforadztwo na umowy zlecenia. Zapytajcie AM jak wylegitymuje te wszystkie nieruchomość przy takich poborach. Jechać z kur…..

 5. stok pisze:

  (ocenzurowano) PAN G……….???

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s