Mieszkańcy Ostródy opowiedzieli się, że chcą zmian. W niedawno zorganizowanym referendum odwołali burmistrza Olgierda D. i jego dwóch zastępców. Jednak ci anni myślą spakować się i z twarzą opuścić urząd, tylko jakby niby się nicnie stało przesiadują w urzędzie.

Choć od referendum minęło prawie trzy tygodnie, Grzegorz S., codziennie przesiaduje w urzędzie jakby nic się nie stało. Nawet na jego stan rzeczy nie wpłynął krytyczny program  w TV TVN.

 Dlaczego Grzegorz S. , były zastępca byłego burmistrza Olgierda D., chodzi po pokojach urzędu jakby była to jego prywatna własność.

Godzinami przesiaduje u w pokojach ważnych urzędników ratusza. Obawia się kontroli, czy morze przygotuje się do kampanii wyborczej, który niebawem się rozpocznie?

Sytuację komplikuje fakt opieszałości przy wyznaczeniu komisarza, który powinien zostać powołany niezwłocznie przez prezesa rady ministrów Donadla Tuska. Komisarz w ciągu 90 dni od daty referendum zobowiązany jest do przeprowadzenia wyborów nowego burmistrza.

Tu należy nadmienić, że to Grzegorz S., był przez lata wcześniej jako naczelnik, a później zastępca burmistrza odpowiedzialny za kluczowe inwestycje w mieście, w tym za sławne nie tylko w całym kraju statki…

Z urzędem nie może też pożegnać się namaszczony przez ostródzkie PO, Krzysztof Ż. Ten ostatni burmistrzem był zaledwie od grudnia ubiegłego roku. Ciekawe gdzie teraz znajdzie pracę. Jego żona i były pracownik z warzywniaka, pracują oboje w starostwie. czy i na taką „fuszkę” może liczyć pan Krzysiu? 

Zobacz też:
 Skandal ze statkami oczami TVN https://ostroda2012.wordpress.com/2012/06/14/urzednicy-z-ostrody-zmarnowali-miliony-zlotych/
Przeszłość Olgierda D. https://ostroda2012.wordpress.com/2012/06/09/burmistrz-w-ostrodzie-donosil-do-sb/
Reklamy
Komentarze
  1. Justyna pisze:

    rozumiem, że ważna jest treść „artykułu”, ale pisząc coś takiego warto by było zwrócić uwagę na ortografię.

  2. Damian pisze:

    może prostuje dokumenty… proponuję sprawdzić wszystkie inwestycje o niskiej wartości zlecane z „wolnej ręki”, wydaje mi się. że są one realizowane przez jedną firmę w dodatku taką gdzie prezesem jest człowiek, który od Grzegorza S. kupił kiedyś dom w wiosce niedalego Ornowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s