Umacnianie fundamentów pod zbudowanym już amfiteatrem, zapadająca się ulica Parkowa, walące się pomosty, a teraz kolejny problem z trybuną stadionu. Czy to wszystko świadczy o wielkim pechu, który nawiedził Ostródę, czy raczej to dowód na brak odpowiedniego gospodarza?

                          Pamiętam ten dzień, jak Olgierd Dąbrowski z hukiem otwierał nasz stadion. Mówił na briefingach ile ta inwestycja kosztowała i puszył się przy tym, że Ostróda ma najnowocześniejszy stadion w regionie. Pieniądze wydane, parę meczy się odbyło i po pierwszej zimie trybuna wschodnia zaczęła pracować w gorę i dół.  Oczywiście obrońcy pana burmistrza będą mówić, że to przecież nie jego wina. Zawinił wykonawca, a to są małe usterki.  Kit można wciskać do woli, ważne żeby Dąbrowski trwał na dobre.

Zobacz też „walące” się pomosty:https://ostroda2012.wordpress.com/2012/04/12/tona-nowe-pomosty-w-ostrodzie/

             Jednak zdjęcia i fakty mówią co innego.  Dokładnie  fotografie pokazują jak tył odkrytej trybuny się unosi, a przód od strony płyty „wbija się w ziemię”. Powstałe szczeliny funkcjonują już w kilku różnych miejscach na całej długości trybuny.  Czy przez to wejście na trybunę zagraża bezpieczeństwu widzów? Tego nie wiadomo. Jednak ktoś, nie bez powodu taśmą zakleił jej wejście.

Jeżeli jest tak dobrze i tylko chodnik opada, to po ulewie niech pan burmistrz Ostródy, Olgierd Dąbrowski zaprosi na dzień otwarty do pomieszczeń pod trybunami i pokaże zacieki i pęknięcia.  Tylko proszę dzień wcześniej nie picować ścian i sufitów szpachlówką.

Oczywiście to nie pan burmistrz jest odpowiedzialny za wykonawstwo i nadzór, ale już jego doskonale opłacani urzędnicy już tak. Jednak na końcu to on  za wszystko odpowiada!

Panie burmistrzu Dąbrowski, zgodzi się pan na taki otwarty gest?

A tak na koniec. Oczywiście to nie pan burmistrz jest odpowiedzialny za wykonawstwo i nadzór nad inwestycjami w mieście, ale jego doskonale opłacani urzędnicy już tak.  Przypominam sklerotykom, że zastępcą Olgierda Dąbrowskiego, jest inżynier Grzegorz Socha i właśnie to on jako naczelnik wydziału inwestycji, nadzorował ostródzkie kluczowe inwestycje (amfiteatr, wyciąg narciarski, pomosty i mola, stadion).  

WS


Dąbrowski o najdroższej inwestycji. Film z otwarcia stadionu

Zobacz też; http://dabrowskiwatch.pl/

http://www.ostrodaonline.pl/informacje/2347-pierwsi-kibice-na-stadionie.html

Reklamy
Komentarze
  1. […] O problemach z trybunami pisaliśmy już 3 lata temu-kliknij […]

  2. anna pisze:

    za to wszystko winę ponosi czesiek! Jako przewodniczący niedopilnował robót na stadionie. I Tyle w temacie, teraz na dobrego burmistrza wszystko zwalają. To skandal

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s