Prokuratura rejonowa w Ostródzie, po ponad pół rocznym śledztwie otrzymała doniesienie od funkcjonariuszy olsztyńskiej delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego  o nieprawidłowościach przy rozbudowie szpitala powiatowego w Ostródzie.  Chodzi o  oddział zakaźny szpitala.

Śledczy dokładnie sprawdzali procedury modernizacji ostródzkiego szpitala. W sprawie zostało przesłuchanych wiele osób. Po zakończeniu całości postępowania, materiał otrzymała prokuratura– Z uwagi na obecność w materiałach osoby starosty, jako właściciela spółki zarządzającej szpitalem,  prokurator rejonowy podjął decyzję o wyłączeniu się z prowadzenia tej sprawy- poinformowała Prokurator Prokuratury Okręgowej Katarzyna Piwowarczyk. Decyzją prokuratora okręgowego, sprawę o syg. akt IVds17/12 przejęła prokuratura rejonowa w Elblągu, która prowadzi dalsze czynności-dodaje prokurator.

 

Zobacz też;

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/sledztwo-ws-modernizacji-szpitala-w-ostrodzie,1,5074755,region-wiadomosc.html

Reklamy
Komentarze
  1. marchewka pisze:

    Irytująca jest ta ciągła zmiana czcionek w prezentowanych „artykułach” :/ Wygląda to tak, jakby jakiś dzieciak bawił się ustawieniami.
    Również braki autora w podstawach ortografii i gramatyki polskiej 🙂
    No i nieznajomość nazwisk – nie ma w Ostródzie starosty o nazwisku Włodzimierz Brodziuk – jest starosta o nazwisku Brodiuk ;P
    Jeśli porywam się na tworzenie strony o tematyce bliskiej całemu miastu, to jestem przede wszystkim RZETELNY.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s