Koniec dobrej passy?

Oj pan burmistrz i jego nowy doradca spin doktor „kapral stary szwej gudi”, nie mają dobrej prasy. Zaczęlo się od sprawy likwidacji szkoły, później była pornoafera w internacie, a teraz mamy igrzyska w Super Ekspresie i zbliżające się referendum. Może od pana, panie rzeczniku

 

Super Ekspres-OSTRÓDA:Burmistrz musi odejść!


Więcej;
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ostroda-burmistrz-musi-odejsc_246168.html

Cała Ostróda (woj. warmińsko-mazurskie) wrze! Mieszkańcy miasta chcą odwołać nieudolnego ich zdaniem burmistrza Olgierda Dąbrowskiego. Po tym jak w zaniedbanym budynku komunalnym wybuchł gaz, ciężko raniąc ojca i dwójkę dzieci, na ulice wyszło prawie tysiąc osób. Manifestanci na taczkach wywieźli kukły burmistrza oraz jego zastępców.

Schowani jak szczury w norze…

Dąbrowski, nawet w dniu protestów nie zajął swojego stanowiska face to face z maszkańcami miasta. Razem ze swoim drugim zastępca K. Żyndą siedział schowany w murach ratusza. Nie wyszedł i nie porozmawiał, tylko później w swoich „mediach” zajadliwie rozpoczął atakowanie inicjatorów i mieszkańców popierających referendum. Ostatni taki pokaz mieliśmy na łamach „gazetki ostródzkiej”. Robił to na stronie pod nazwą informator miejski, czyli opłacanych z pieniędzy podatników. To pan i pani, ci państwo zapłacili za wypociny tego pana w mediach (koszt podany w BIP kilkaset tysięcy złotych). Dąbrowski oskarżał tam że popierający referendum kłamią i manipulują!   

Proszę sprawdzić w bip urzędu miejskiego Ostródy ile podatnika kosztują wypociny pana Olgierda

Tak się na wielkiej stronie zapędził wypisując jak to ogólnopolskie media szeroko rozpisywały się w samych superlatywach na temat Ostródy, że prawie w to uwierzyłem.

     

Burmistrz przemęczony, czas odejść

Pamiętamy jak Dąbrowski prezentował w największej ogólnopolskiej gazecie jako chlubę Ostródy, szkolne przezzklone kible. Media swoje łamy zajmowaly i kpiły z Dąbrowskiego jak przyjmował nieistniejącego ministra, libacji z ruskimi tancerkami, pijackich imprezach na statku, zatopionych ulicach i ostatnio na łamach Super Ekspresu o zacieraniu śladów po śmiertelnym wybuchu gazu.
Nie sposób tu wszystkiego wymienić, ale mieszkańcy pamiętają więcej
kompromitacji Ostródy w wykonaniu burmistrza Dabrowskiego.


Epilog Superaka

Zaniedbanych kamienic komunalnych jest wiele. Pisze „SE”Władze miasta za nic mają nasze bezpieczeństwo. Podobnych tragedii będzie więcej – mówi pani Barbara, podpisując wniosek o referendum w sprawie odwołania burmistrza.

W manifestacji wzięło udział prawie tysiąc osób. Na taczkach powieziono kukły Olgierda Dąbrowskiego, jego zastępców: Grzegorza Sochy i Krzysztofa Żyndy. – Taka władza to katastrofa. Dba tylko o siebie – mówi organizatorka protestu, Maria Chrostowska. „Burmistrz zaciera ślady”. „Mieszkań i remontów” – głosiły niesione przez manifestantów transparenty. Ostródzianie nie ustaną w protestach, dopóki nie odwołają burmistrza…

źródło SE, Tokida bis

Więcej;http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ostroda-burmistrz-musi-odejsc_246168.html

Burmistrz zaciera ślady Super Ekspres http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/ostroda-aldona-janulis-moja-rodzina-sponea-a-burmistrz-zaciera-slady_229675.html

Brawo panie burmistrzu
źródło:SE

Reklamy
Komentarze
  1. anna pisze:

    Jeszcze ktoś z Radnych w koncu powinien donieśc do prokuratury kombinacje a mieszkaniami dwóch pan. Wszyscy wszystko wiedza a ja zloże doniesienie i pozwie tych Radnych co wiedzieli . Już minęło pare lat, a jedna siedzi na sesji rady miejskiej i liczy głosy.Nie ma w tej sprawie przedawnienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s